Uitvoering

Bosch Professional EXBA18V-150 EXPERT vergelijken

Dit is de exba18v-150 15.0ah expert accu binnen Bosch Professional EXBA18V-150 EXPERT. Vergelijk prijzen alleen wanneer fabrikantcode, EAN en meegeleverde inhoud overeenkomen.

Uitvoering en inhoud

Bosch Professional EXBA18V-150 EXPERT – EXBA18V-150 15.0Ah EXPERT accu
Bosch Professional

Bosch Professional EXBA18V-150 EXPERT

Exacte Bosch Professional EXBA18V-150 EXPERT-uitvoering met Bosch artikelcode 1600A036ZM en EAN 4053423340952. De gecontroleerde leveringsomvang is: 1x EXBA18V-150 15.0Ah EXPERT accu. Aanbieders worden uitsluitend op deze exacte productidentiteit gekoppeld.

Vanaf € 311,99

Wat zit erbij?

  • 1x EXBA18V-150 15.0Ah EXPERT accu

Productgegevens

Fabrikantcode
1600A036ZM
EAN
4053423340952
Platform
Bosch Professional 18V / AMPShare
Uitvoering
EXBA18V-150 15.0Ah EXPERT accu

Productinformatie over Bosch Professional EXBA18V-150 EXPERT

EXBA18V-150 EXPERT is de zeer grote 15,0Ah 18V-accu voor langdurige zware inzet waarbij maximale werktijd belangrijker is dan compact gewicht. Binnen ToolPakker blijft Bosch Professional EXBA18V-150 EXPERT gekoppeld aan de exacte Bosch-artikelcodes en EAN’s, zodat losse accu’s, startersets en accessoirevarianten niet door elkaar lopen.

Belangrijkste kenmerken

  • 15,0 Ah capaciteit voor zeer lange werkcycli.
  • Tot 280% meer looptijd dan GBA 18V 4.0Ah in de door Bosch opgegeven vergelijkende test.
  • COOLPACK 2.0 en robuuste behuizing voor zware inzet.
  • Compatibel met Bosch Professional 18V System en AMPShare.

Technische gegevens

Accuspanning
18 V
Capaciteit
15,0 Ah
Max. vermogen
tot 2.400 W volgens Bosch testcondities
Gewicht
1,52 kg
Platform
Bosch Professional 18V / AMPShare
Artikelcode
1600A036ZM
Accucapaciteit
15 Ah
Afmetingen accu
80 x 121 x 96 mm
Technologie
High-power cellen / COOLPACK 2.0
Compatibiliteit
Bosch Professional 18V System / AMPShare
FlexTemp Charging
-10 °C tot +55 °C met EXAL18V2 – 320 of EXAL18V-160
Volledig opladen
60 min met EXAL18V2 – 320 of EXAL18V-160
Laadstatusindicator
5 leds
Bosch Tool Service artikelnummer
1607A351MN
Model
EXBA18V-150 EXPERT
Merk
Bosch Professional
Productlijn
Professional
Producttype
Accu
Bosch bestelnummer
1600A036ZM
EAN
4053423340952
Platform / voeding
Bosch Professional 18V / AMPShare
Uitvoering / setinhoud
1x EXBA18V-150 15.0Ah EXPERT accu

Productinformatie gecontroleerd op de geregistreerde fabrikant- of documentbron.

Aanbiedingen voor Bosch Professional EXBA18V-150 EXPERT

Prijsgegevens zijn voor het laatst gecontroleerd op 22 augustus 2026. Prijs, voorraad en levering kunnen bij de aanbieder wijzigen.