Uitvoering

Bosch Professional GDS 18V-450 PC vergelijken

Dit is de body in kartonnen doos binnen Bosch Professional GDS 18V-450 PC. Vergelijk prijzen alleen wanneer fabrikantcode, EAN en meegeleverde inhoud overeenkomen.

Uitvoering en inhoud

Bosch Professional GDS 18V-450 PC – Body in kartonnen doos
Bosch Professional

Bosch Professional GDS 18V-450 PC

Exacte Bosch Professional GDS 18V-450 PC-uitvoering: Body in kartonnen doos. De leveringsomvang is gecontroleerd op artikelcode en EAN en bestaat uit alleen de machine.

Vanaf € 273,99

Wat zit erbij?

  • Machine

Productgegevens

Fabrikantcode
06019K4100
EAN
4059952568119
Platform
Bosch Professional 18V
Uitvoering
Body in kartonnen doos

Productinformatie over Bosch Professional GDS 18V-450 PC

De Bosch Professional GDS 18V-450 PC is een compacte 18V accu-slagmoersleutel met 1/2-inch vierkant en borgpin. Met 450 Nm aanhaalmoment, 800 Nm losbreekmoment en drie vermogensstanden biedt hij een combinatie van kracht en controle voor montage, onderhoud en metaalwerk.

Belangrijkste kenmerken

  • 450 Nm maximaal aanhaalmoment en 800 Nm losbreekmoment.
  • 1/2-inch vierkant met borgpin voor stevige dopborging.
  • Drie toerental- en draaimomentstanden.
  • Borstelloze motor voor efficiëntie en lage onderhoudsbehoefte.
  • Compact en relatief licht voor mobiel professioneel gebruik.

Technische gegevens

Accuspanning
18 V
Max. draaimoment
450 Nm
Max. losbreekmoment
800 Nm
Max. toerental
2.300 min⁻¹
Max. slagfrequentie
3.300 min⁻¹
Gereedschapsopname
1/2 inch vierkant, borgpin
Boutbereik
M10–M20
Gewicht excl. accu
ca. 1,6 kg

Productinformatie gecontroleerd op de geregistreerde fabrikant- of documentbron.

Aanbiedingen voor Bosch Professional GDS 18V-450 PC

Prijsgegevens zijn voor het laatst gecontroleerd op 22 augustus 2026. Prijs, voorraad en levering kunnen bij de aanbieder wijzigen.

Andere uitvoeringen van Bosch Professional GDS 18V-450 PC

Vergelijk ook deze setvarianten als je nog niet zeker weet welke inhoud je nodig hebt.