Uitvoering

Bosch Professional GLM 50-27 C vergelijken

Dit is de 50 m rood in beschermtas binnen Bosch Professional GLM 50-27 C. Vergelijk prijzen alleen wanneer fabrikantcode, EAN en meegeleverde inhoud overeenkomen.

Uitvoering en inhoud

Bosch Professional GLM 50-27 C – 50 m rood in beschermtas
Bosch Professional

Bosch Professional GLM 50-27 C

Exacte Bosch Professional GLM 50-27 C-uitvoering: 50 m rood in beschermtas. De leveringsomvang is gecontroleerd op artikelcode en EAN en bestaat uit Beschermtas, 2× AA-batterij, Draaglus.

Vanaf € 206,99

Wat zit erbij?

  • Bosch Professional GLM 50-27 C
  • Beschermtas
  • 2× AA-batterij
  • Draaglus

Productgegevens

Fabrikantcode
0601072T00
EAN
4059952518824
Platform
Niet beschikbaar
Uitvoering
50 m rood in beschermtas

Productinformatie over Bosch Professional GLM 50-27 C

De Bosch Professional GLM 50-27 C is een professionele laserafstandsmeter voor snelle en nauwkeurige afstands-, oppervlakte- en volumemetingen. Het meetbereik loopt tot 50 meter en de meter is gebouwd voor dagelijks gebruik op bouwplaats en interieurprojecten. De roode laser, duidelijke bediening en robuuste behuizing maken hem geschikt voor montage, afbouw en calculatiewerk. Bluetooth maakt overdracht naar de Bosch MeasureOn-app mogelijk; de IP65-behuizing en valbestendigheid zijn bedoeld voor ruwe werkomstandigheden.

Belangrijkste kenmerken

  • Nauwkeurige laserafstandsmeting voor professioneel gebruik
  • Meetbereik tot 50 meter
  • Robuuste constructie voor gebruik op de bouwplaats
  • Functies voor lengte-, oppervlakte- en volumemeting
  • Duidelijk display met intuïtieve bediening
  • Statiefaansluiting voor gecontroleerde metingen
  • Bluetooth-connectiviteit met Bosch MeasureOn
  • IP65-bescherming en valbestendige rubberbehuizing

Technische gegevens

Meetbereik
0,05–50 m
Meetnauwkeurigheid
± 1,5 mm
Laserklasse
2
Laserkleur
Rood
Statiefschroefdraad
1/4 inch
Toepassing
Afstand, oppervlakte en volume
Hellingmeting
0–360°
Geheugen
30 meetwaarden
Bluetooth
4.2 Low Energy

Productinformatie gecontroleerd op de geregistreerde fabrikant- of documentbron.

Aanbiedingen voor Bosch Professional GLM 50-27 C

Prijsgegevens zijn voor het laatst gecontroleerd op 22 augustus 2026. Prijs, voorraad en levering kunnen bij de aanbieder wijzigen.